-34%Підставка Керамічна під Китайські Японські палички для їжі / чорна / 1 шт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01363
90 ₴
59 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 602-20-77Менеджер
- +380 (63) 127-14-00Менеджер
Підставка під Китайські палички для їжі "Mitsui" виготовлена з високоякісної кераміки, покритої глазур'ю. Така підставка сподобається всім любителям східної кухні, вона функціональна, практична та легка у догляді.
Підставка для паличок довговічна і розрахована на інтенсивне постійне використання, відмінно підходить для використання в мікрохвильових печах та посудомийних машинах. Всі вироби є стійкими до перепаду температур від охолодження до нагрівання і навпаки. Продукція абсолютно безпечна для здоров'я, всі вироби виготовляються із екологічно чистої сировини з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог.
Характеристики:
- Матеріал: кераміка
- Колір чорний
- Форма: фігурна
- Ширина: 20мм
- Довжина: 71мм
- Висота: 15мм
Особливості:
- Безпека для продуктів харчування
- Ергономічний дизайн
- Довгий термін служби
- Можна мити в посудомийній машині
Комплект відправки:
- Підставка 1шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Підставка для паличок |
| Матеріал | Порцеляна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Mitsui |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 59 ₴





